Nasze kompetencje i profesjonalizm w zakresie usług hotelarskich zostało docenione przez naszych partnerów i klientów na terenie całej Polski o czym świadczą wybrane referencje:

Wymierne korzyści

„Realizacja prac została przeprowadzona w sposób profesjonalny, staranny i rzetelny, a sama współpraca przyniosła Hotelowi wymierne korzyści, a dla nas była wartościowym doświadczeniem. Wysoka jakość przeprowadzonych prac pozwala złożyć Panu Robertowi Węglarzowi wyrazy uznania oraz zarekomendować jako rzetelnego partnera.”

Mariusz Raczyński - Właściciel Hotelu

Wyjątkowe szkolenia

Profesjonalizm, ciekawy styl prowadzenia zajęć, kompetencje oraz otwartość na poruszane zagadnienia to gwarancja, że szkolenia prowadzone są wyjątkowe i przynoszą efekty w codziennej pracy.

Stanisław Chabinka - Prezes

Bardzo polecam

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi i z całą odpowiedzialnością możemy polecić Alchemię Hotelarstwa (...) każdemu hotelowi, który dba o rozwój pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji.

Maksymilian Kwiatkowski - Członek Zarządu

Solidne i profesjonalne podejście

Profesjonalizm, dokładność, a jednocześnie otwartość i chęć pomocy ze strony Pana Roberta umożliwiły dobrą, efektywną współpracę podczas realizacji szkolenia. Realizując zlecenia, daje dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań.

dr Paweł Walawender - Prezes Zarządu

Wysoki poziom

Pan Robert Węglarz jest trenerem reprezentującym wysoki poziom profesjonalizmu, zarówno pod względem przygotowania do prowadzenia zajęć, sposobu ich prowadzenia, jak i posiadanej i przekazywanej wiedzy merytorycznej.

Anna Żubka - Dyrektor Departamentu Projektów Europejskich

Nieoceniona wiedza

Panowie Robert Węglarz i Andrzej Kowalczyk, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, a także chęci dzielenia się swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami, przekazali mojemu zespołowi nieocenioną wiedzę. W mojej opinii, systematyczna praca z nimi pomaga budować odpowiednie indywidualne nawyki pracowników, a także poprawia naszą kulturę organizacyjną i doskonali warsztat pracy całego zespołu, hotelu InterHouse.

Paulina Baran - Dyrektor Hotelu Interhouse

Autorskie metody szkoleń

Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z panem Andrzejem Kowalczykiem, którego autorskie metody szkolenia dostosowane do potrzeb naszej Firmy, wsparte wiedzą, wieloletnim doświadczeniem, profesjonalizmem i zaangażowaniem pozwoliły nam wypracować skuteczne metody i narzędzia zarządzania w firmie.

Wojciech Legawiec - Prezes Zarządu

Innowacyjne podejście

Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu i innowacyjnemu podejściu szkoleniowemu do pracy z ludźmi Pan Andrzej Kowalczyk pomógł naszej organizacji poprawić skuteczność w podejściu do klienta, pokazał skuteczne techniki w tym zakresie.

Marcin Zajączkowski - Prezes Zarządu

Wyjątkowe umiejętności przekazywania wiedzy

"Pan Robert Węglarz posiada wyjątkowe umiejętności przekazywania wiedzy, które docenili wszyscy uczestnicy przeprowadzonych szkoleń. Metody prowadzenia zajęć oraz kontakt prowadzącego z grupą odznaczały się otwartością, pełnym profesjonalizmem i bardzo wysokim poziomem merytorycznym popartym ogromnym doświadczeniem zawodowym.”


Mirosław Tyszkiewicz Prezes Zarządu

Imponujące doświadczenie

Imponujące doświadczenie praktyczne w hotelarstwie i gastronomii – to jest decydująca wartość szkoleń prowadzonych przez Roberta i Andrzeja.

Otrzymaliśmy w czasie szkoleń rozwiązania wielu naszych dylematów. Zmieniła się nasza kultura organizacyjna. Dotarcie do tego punktu bez szkoleń zajęłoby nam przynajmniej 4-5 lat i wymagałoby ogromnego zaangażowania.

Szkolenia prowadzone z dużą dozą humoru i dystansu w oparciu o doświadczenie praktyczne wsparte wiedzą teoretyczną.

Dziękuję.”

Izabela - Dyrektor Hotelu

+48 609 502 350

info@alchemiahotelarstwa.pl

ul. Krasickiego 5, 58-500 Jelenia Góra

NIP 676-123-51-68
REGON 357023036

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera. Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda
© 2021
szkolenia, audyty, doradztwo, dla gastronomii, recepcji, służby pięter, SPA i Wellness