Książki i publikacje

Zachęcamy do korzystania z naszych książek i publikacji. Zakup umożliwi Ci samodzielne doskonalenie swoich kompetencji i rozwój Twojej organizacji we wszystkich obszarach.

Menadżernik lidera. Alchemia hotelarstwa

"Menadżernik Lidera” to zestaw porad i wskazówek na trudne czasy i wyzwania jakie stawia przed nami życie – zwłaszcza teraz. To instruktaż do doskonalenia postaw, wiedzy i budowania relacji niezbędnych w codziennej pracy lidera ze swoim zespołem, w którym nadrzędną wartością jest człowiek.

Zawarte w formie Menadżerników zestawy pytań, narzędzi i podpowiedzi z zakresu: zarządzania, przywództwa, psychologii, socjologii i innych dziedzin, których poznanie służy do podnoszenia jakości i efektywności pracy obiektu oraz osobistych zasobów każdego lidera.

Zawarte w książce sytuacje to codzienność życia hotelowego zebrana przez autorów w trakcie ich kilkudziesięcioletniego doświadczenia zawodowego w branży.

To must have każdego managera, dyrektora i szefa działu.

Cena: 59 zł

Kurs tworzenia wartości(owych) ofert

To nie jest e-book do poczytania – to jest precyzyjne narzędzie do zastosowania od zaraz. To jest praktyczny kurs tworzenia wartości(owych) i atrakcyjnych ofert. Żeby go dobrze opracować, potrzebowaliśmy dziesiątek lat naszego życia zawodowego i wielu lat praktyki szkoleniowej. Tobie ten kurs w postaci e‑booka przez lata będzie służył jako narzędzie do osiągania sukcesu sprzedażowego. Nasze doświadczenie zawodowe i olbrzymia pasja dzielenia się wiedzą oraz odmienne osobowości sprawiły, że opracowaliśmy najbardziej kompleksowy przewodnik po szybkim i skutecznym kreowaniu ofert, które zapewniają firmie niepowtarzalność i unikatowość, umożliwiając przyciąganie Gości ofertą, która będzie wyjątkową na rynku.

(dokonując zakupu wybierz formę dostawy: dystrybucja własna. Kurs zostanie dostarczony w wersji elektronicznej)

Cena 219 zł  470 zł


+48 609 502 350

info@alchemiahotelarstwa.pl

ul. Krasickiego 5, 58-500 Jelenia Góra

NIP 676-123-51-68
REGON 357023036

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera. Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda
© 2020
szkolenia, audyty, doradztwo, dla gastronomii, recepcji, służby pięter, SPA i Wellness