ALCHEMICY HOTELARSTWA

Specjalnie dla Ciebie odsłaniamy nasze tajemnice sukcesu. Zapoznaj się z bogatą ofertą szkoleń, audytów i doradztwa w zakresie organizacji pracy, technik i sposobów profesjonalnej obsługi w obszarze usług hotelowych, gastronomicznych oraz SPA.

ANDRZEJ KOWALCZYK

Konsultant i trener w branży turystycznej i medycznej, wieloletni menadżer.

Specjalizuje się w przywództwie, motywacji, komunikacji i sprzedaży. Przez ostatnie 20 lat skutecznie zarządzał spółkami w branży SPA &Wellness. ( Uzdrowisko Szczawnica S.A., Uzdrowisko Wieniec S.A. Uzdrowisko Rabka S. A), a także pomagał firmom, jako praktyk biznesu prowadzić restrukturyzację działalności. Ekspert w projekcie doskonalenia zawodowego „Mistrzowie Hotelarstwa” oraz trener w projekcie dla nauczycieli szkół zawodowych w zakresie gastronomii, hotelarstwa pn. „Szkoła Mistrzów”, wykładowca akademicki. Prelegent na konferencjach branżowych i autor książki "Naturalnie o biznesie, czyli sztuka dokonywania zmian".

EDYTA GOJŻEWSKA

Psycholog biznesu, specjalista w zakresie marketingu. Z zamiłowania hotelarz.

Od lat działa jako skuteczny marketingowiec w branży hotelarskiej, wzmacniając bądź kształtując pozycje obiektów hotelowych w segmencie Premium.Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim, a także psychologię biznesu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Ma za sobą 20 lat doświadczenia popartego referencjami. Pracowała dla takich obiektów jak Malinowe Hotele Sp. z o.o., Aparthotel Czarny Kamień, Citronex MOP Sp.z o.o. (sieć hoteli Picaro)

Na co dzień szkoli, współpracuje z klientami w branży hotelowej pomagając im się rozwijać, promować ofertę i sprzedawać swoje usługi.

ROBERT WĘGLARZ

Doświadczony hotelarz i skuteczny menadżer, przez wielu uznawany obecnie za jednego z najlepszych ekspertów i doradców branżowych w kraju.

Ma za sobą 30 lat aktywnej i popartej sukcesami operacyjnej pracy w branży hotelarskiej i zdobyty przez ten okres ogromny bagaż doświadczeń na niemal wszystkich stanowiskach. Od prawie 15 lat zajmuje się praktyką trenerską i doradztwem branżowym. Pracował między innymi w hotelach sieci Intercontinental (IHC), Holiday Inn, Forum, Accor (Ibis i Sofitel), Malinowych Hotelach, kilku obiektach prywatnych, a także Spółce Interferie S.A.

Autor wielu publikacji w pismach branżowych oraz wystąpień i referatów na konferencjach branżowych.

+48 609 502 350

info@alchemiahotelarstwa.pl

ul. Krasickiego 5, 58-500 Jelenia Góra

NIP 676-123-51-68
REGON 357023036

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera. Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda
© 2021
szkolenia, audyty, doradztwo, dla gastronomii, recepcji, służby pięter, SPA i Wellness